تبلیغات
پرنیان

پرنیان
(:سعی کن آنقدرکامل باشی، که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد:) 
قالب وبلاگ
نظر سنجی
نظرتون در مورد وبلاگم چیه؟

صفحات جانبی

نخستین روز درس ، اولین روز مهر است. اولین روز مهرورزی است. روز آفتاب، روز شكفتن احساس ، روز زمزمه و لبخند، روز آشنایی دانش آموزان با كتاب، معلم ، درس و دنیای تازه است. آفتاب اولین روز مهر طلوع می كند. مهر آن قدر بوی بهار می دهد كه در پاییز بودن آن، به یاد نمی آید. مهر فصلِ خشكیدن و زرد شدن و ریختن نیست. آغاز روییدن كتاب بر ساقه دست هاست. مهرتان پیروز و مهر ورزی تان همیشگی باد.
پس از نزدیك به صد روز فاصله، اینك دلنشین ترین آهنگ زندگی ـ زنگ مدرسه ـ به فصل فاصله ها پایان می دهد و خاطره انگیزترین دوران زندگی ، دوباره آغاز می شود. كودكان به پیاده روهای خزان زده و پوشیده از برگ پائیز، بهارانه ترین لبخندها و بازی های كودكانه را می بخشند. عطر روییدنی دوباره ، دور دستِ صمیمیِ روستاها تا گستره پر هیاهوی شهرها را پر می كند. دست مهربان شما پدران و مادران ، دست هایی را كه فرداساز و آینده پردازند، از جویبار خانه به دریای مواّج مدرسه می سپارند. صبح روز اوّل مهر ، بر همه شما دانش آموزان مبارك باد.
خواب تابستانی میز و نیمكت های چوبی شكسته می شود و در شلوغی دیدارِ هم شاگردی های سالِ قبل جان می گیرد، سكوت حیاط مدرسه در هیاهوی دانش آموزانِ خوشحال، می شكند. دوست های قدیمی، حلقه دوستی را بازتر می كنند و دوستان جدید را به جمع خود فرا می خوانند. روز آغاز دوستی ها و صمیمت های پاك بر شما ثمره های باغ زندگی مبارك باد.

[ دوشنبه 31 شهریور 1393 ] [ 03:03 ب.ظ ] [ عطیه دهقان نیری ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ

عطیه دهقان نیری

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

كد موسیقی برای وبلاگ


رفتـــ 25

بـالـابـر مـن نـفـرت انـگـیـز

سوسا تم

کد ِکج شدَنِ تَصآویر

کداهنگ برای وبلاگ